Voor de thuiswedstrijden delen wij ouders in om plaats te nemen aan de jurytafel.
In onderstaand schema kan je zien welke ouder wanneer aan de tafel plaats mag nemen.
Op zoek naar de instructie? Bekijk de instructie en download de volledige instructie via onderstaande links.
U-12 1
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 1 | De Hoppers X12 3 | Aetsveld | Ouders Finn & ouders Tijn |
17-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 1 | ABC Amigos X12 1 | Aetsveld | Ouders Brandon & ouders Morris |
24-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 1 | Hot Pepper Heat X12 2 | Aetsveld | Ouders Finn & ouders Mohammed |
14-04-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 1 | De Dunckers X12 3 | Aetsveld | Ouders Brandon & ouders Merlijn |
U-12 2
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 2 | Mapleleaves X12 2 | Aetsveld | Ouders Hanna & ouders Jip |
17-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 2 | BV Amsterdam X12 3 | Aetsveld | Ouders Claire & ouders Benjamin |
24-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 2 | De Hoppers X12 2 | Aetsveld | Ouders Otto & ouders Jip |
14-04-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U12 2 | Onze Gezellen X12 5 | Aetsveld | Ouders Djace & ouders Akif |
U-14 1
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14-1 | BV Early Bird X14 2 | Aetsveld | Ouders Tess & ouders Jente |
17-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14-1 | BV Aalsmeer X14 2 | Aetsveld | Ouders Obai & ouders Lars |
24-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14-1 | De Hoppers X14 2 | Aetsveld | Ouders Elko & ouders Quinten |
14-04-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14-1 | HBC X14 2 | Aetsveld | Ouders Nahux & ouders Maud |
U-14 2
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14 2 | Onze Gezellen X14 4 | Aetsveld | Ouders Omar & ouders Tika |
17-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14 2 | BV Aalsmeer X14 3 | Aetsveld | Ouders Tom & ouders Jesper |
24-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14 2 | BV Lisse X14 2 | Aetsveld | Ouders Vince & ouders Sara |
14-04-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp Gemengd U14 2 | Quick Liions X14 2 | Aetsveld | Ouders Aster & ouders Vera |
U-16
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp M16 1 | BV Amsterdam M16 3 | Aetsveld | Kylan & Tijs |
17-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp M16 1 | Blue Stars M16 2 | Aetsveld | Ramiro & Stefan |
24-04-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp M16 1 | Landslake Lions M16 2 | Aetsveld | Sill & Kianoe |
14-04-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp M16 1 | De Dunckers M16 4 | Aetsveld | Koen & Murat |
U-20
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Hal | Tafelen |
---|---|---|---|---|---|
10-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp M20 1 | Onze Gezellen M22 1 | Aetsveld | Thomas & Ishque |
17-03-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp M20 1 | MBCA A'veen M20 1 | Aetsveld | Dali & Dirk |
24-03-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp M20 1 | BV Hoofddorp M22 2 | Aetsveld | Ethan & Tygo |
14-04-2024 | 11:45 | Basketbal Club Weesp M20 1 | BV Aalsmeer M22 1 | Aetsveld | Skip & Omar |
30-06-2024 | 10:00 | Basketbal Club Weesp M20 1 | The Challengers M22 2 | Aetsveld |